2 - 3 Gün Dolu Katlanır Kaydırak

Bilgilendirme.

Tüm Ürünler İmaalat Hatalarına Karşı Garantilidir.

Bilgilendirme.

Tüm Ürünler İmaalat Hatalarına Karşı Garantilidir.

Dolu Katlanır Kaydırak


Dolu İlk Kaydırağım 


Ev, Oyun Parkı ve Bahçe Kullanımına Uygundur.
Boyutlarının küçük olması sayesinde tehikesizdir.
Çocuğunuz kendisi çıkıp oynasın yüzünden tebessüm eksik olmasın
İşiniz bittiği zaman katlayıp kaldırabilirsiniz yer kaplamaz.
Piyasanın en uygun kaydırağı yerli üretim Dolu Toy kalitesiyle.
Demonte hali ile 49,5 x 25,5 x 99,5 cm, kurulu hali ile 70,5 x 117,5 x 48,5 cm ölçülerine sahiptir.
3-6 yaş grubu için idealdir.
Taşıma kapasitesi 30 kg’dır.


Dolu Katlanır Kaydırak, ev, oyun parkı ve bahçe gibi alanları çocuklar için daha eğlenceli bir hale çeviriyor. Kaydırak ile çocuklar daha eğlenceli vakit geçirme şansına sahip oluyor. Bu sayede ebeveynlere de onların mutluluğunu izleme fırsatı çıkmış oluyor. Oldukça portatif olan katlanır kaydırak, bu özelliği ile kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Kolay taşınabilir olması ve pratik kullanım olanaklarıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Kullanıcılar bu avantaj sayesinde kaydırağı gittikleri her yere götürme şansına sahip oluyor. Eğlenceye farklı bir bakış açısı getiren bu kaydırağın en önemli özelliği ise katlanır olması olarak göze çarpıyor. Çocukların en büyük ve eğlenceli oyun alanlarından biri olan parklar evlere taşınmış oluyor.


Katlanır kaydırak, yalnızca çocuklar için değil ebeveynler için de birçok avantaj sunuyor. Katlanabilir oldukları için kolay hareket ettirilebiliyor ve ebeveynin kaydırağı dilediği noktaya taşımasını mümkün kılıyor. Bunun yanı sıra istenmeyen durumlar da ise kolay toplanabilir olma özelliği ve kabiliyeti kazanmış oluyor. Çocukları için en güzel ödüllerden bir tanesi olan kaydırak artık ev ve bahçelerin içine kadar giriyor. Katlanabilir özelliği ile yer kaplamayan bu kaydırak modeli ile evler ve bahçeler çocuklar için daha eğlenceli bir hale geliyor. Bu sayede çocuğun evde güvenli bir şekilde oyun oynaması ayrıca oyun oynarken zekasının gelişmesi gibi faydalar da sağlanıyor. Ebeveynler, çocuklarını sürekli gözlemleyebilme şansına da sahip olmuş oluyor.


Dolu katlanır kaydırak modeli, çocukların neşesine neşe katıyor. Ebeveynler için sağladığı birçok faydanın yanı sıra çocuklar içinde eğlenceli vakit geçirme fırsatı sunuyor. Bu kaydırak sayesinde çocuklar, evden çıkmaya gerek duymadan park ortamını yakalamış oluyor. Kaydırak gibi sadece parklarda bulunabilecek olan bir eşya da evlerin ve bahçelerin içine kadar girmiş oluyor. Bunun yanı sıra çocuk parkı alanlarına da oldukça kolay bir biçimde monte edilebilen katlanır kaydırak, çocukların arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmesini mümkün kılıyor. Üç ve altı yaş grubu için ideal olan bu kaydırak, minik dostlarımızın ilk maceralarına atılmasını hem daha güvenli hem de daha pratik bir hale getirmiş oluyor.


Katlanır kaydırak sayesinde ebeveynler de çocuklarının güvenliğini gözlemleme şansına sahip oluyor. Her alanda kurulması mümkün olan bu kaydırak, kolay kullanımı sayesinde de kullanıcılara birçok fayda sağlamış oluyor. Ev salonlarına bile sığabilecek yapısı sayesinde kullanıcılarına pratik bir kullanım olanağı sunuyor. Bunun yanı sıra oyun vakti bittiğinde ise katlanabiliyor ve yer kaplamayacak bir yere kaldırılabiliyor. Çocukların eğlenmesi için geliştirilen ürün, ebeveynlerin bile hayatını kolaylaştıran bir eşya haline dönüşüyor. Fiyat ve performans olarak da çok kullanışlı olan kaydırak sayesinde, hem ebeveynler hem de çocuklar daha mutlu bireyler haline geliyor. Dolu katlanır kaydırak, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.


Çocuk güvenliği ve sağlığı, çocuk sahibi olan kişiler için en önemli konu haline geliyor. Dolu katlanır kaydırak, sağladığı güvenli kullanım olanakları ile ebeveynlerin içlerinin rahat olmasını sağlıyor. Tamamen sağlıklı malzemeler kullanılarak geliştirilen kaydırak ile çocuk sağlığı en ön planda tutuluyor. Bunun yanı sıra güvenli olan uzunluğu sayesinde düşme gibi durumlarda bile çocuğun yara alması engellenmiş oluyor. Boyutlarının küçük olması sebebiyle tehlikesiz bir hale geliyor. Ayrıca yapımında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde uzun süreli kullanım fırsatı da sunmuş oluyor. Böylece, uzun nesiller boyu kullanılabilme özelliği elde ediyor. Çocuğunuzun kendi çocuğuna kadar bırakabileceği ve yer kaplamadan saklayabileceği bir eşya haline geliyor. Dolu katlanır kaydırak, tüm bu özellikleri ile çocukların yüzlerinde eşsiz bir tebessüm oluşturmayı bekliyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Dolu Katlanır Kaydırak

Hızlı Kargo

  • Görüntüleme: 714
  • Ürün Kodu: kayak
  • Stok Durumu: 2 - 3 Gün
0satılan ürün
  • 159,00TL
  • Vergiler Hariç: 159,00TL

Etiketler: Dolu Katlanır Kaydırak, ,